MARDİN MOVAPARK AVM - Kurumsal
Kurumsal

Doğu’nun yeni yıldızı olan Mova Park Projesi, Mardin Kızıltepe arasında Mardin Havaalanı yanında yükseldi.
AVM, aquapark, otel, sinema salonları, oyun ve eğlence kompleksleri ile çok amaçlı toplantı salonlarından oluşmaktadır.
54.297 m2 kapalı alanları, 26.000 m2 kiralanabilir alanları, toplam 1850 araçlık kapalı ve açık otoparkları ile geniş, çok fonksiyonlu, Doğu’da yeni bir yaşam tarzının da önderliğini yapacak bir tesis, bir yaşam merkezi yükselmektedir.
Revizyonu tamamlanarak yeniden hizmete açılan Mardin Havalimanı ile aynı sınırı paylaşan tesis, yurt içi ve yurtdışından konuklarını, eğlence, lezzet, kaliteli perakende markalar ve serin, çılgın bir su dünyası eşliğinde Mardin’eözgü konukseverlikle karşılama ve uğurlama avantajına da sahiptir.
Mardin Havaalanı yanında bulunan Mova Park bünyesinde, son sistem ses ve görüntü teknolojileriyle donatılmış 2.250 (kapalı) 3.500 (açık) kişi kapasiteli düğün ve toplu organizasyonlar için kullanılabilecek çok amaçlı bir salonu bulunmaktadır.
Mova Park’ta hizmete giren, 6 salonlu Cinemaximum sinemaları da Mardin’in tek sinema kompleksi olarak hizmet vermektedir.
Alışveriş merkezinde bulunan Play Planet eğlence dünyası, Go-kart pisti, Türkiye’nin 4. Büyük ve en lüks Aquapark’ı ve Aquapark’ta yer alan 6 farklı eğlence havuzu, Mova Park’ı sadece Mardin’in değil bölgenin eğlence merkezi olmaya aday yapmaktadır.

MovaPark Kiralama